Zima to pora roku, która wydaje się być stworzona specjalnie dla jednej rzeczy: nauki na kursie motocyklowym! To nie jest żart, zima jest idealnym czasem, by zdobyć wiedzę, która pozwoli Ci jak torpeda przemknąć przez egzamin teoretyczny w WORD.

Okej, przyznaję, to może brzmieć trochę dziwnie. Dlaczego miałbyś uczyć się o motocyklach, kiedy na dwóch kółkach raczej nie przejedziesz przez zaspy śnieżne? Ale spójrzmy prawdzie w oczy – zimą na pewno nie zaryzykujesz jazdy na motocyklu, więc masz mnóstwo czasu na opanowanie teorii. I to o niej chcieliśmy porozmawiać 😉

Okres jesienno-zimowy To doskonały moment, by rozsiąść się wygodnie w fotelu i zacząć pochłaniać podręczniki i materiały szkoleniowe. Bez wątpienia zrobisz to z kubkiem gorącej herbaty w dłoni, otulony kocem, i w zaciszu swojego królestwa (czyli salonu).

Jednocześnie pamiętaj, aby wyrobić numer PKK KLIKNIJ

Podsumowując, jesień i zima to czas na naukę motocyklowego know-how. Może i na dwóch kółkach teraz nie ruszysz, ale przynajmniej w WORD zdasz egzamin teoretyczny z przekonaniem, że byłeś najlepiej przygotowany (i oby za pierwszym razem).

A tutaj macie obraz tego jak to u nas wygląda 😉

Kategoria AM w Grand chmielowiec Mikołów – KLIKNIJ
Kategoria A1 w Grand chmielowiec Mikołów – KLIKNIJ
Kategoria A2 w Grand chmielowiec Mikołów –KLIKNIJ
Kategoria A w Grand chmielowiec Mikołów – KLIKNIJ


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *