Nowe Motocykle Yamaha w Grand Chmielowiec Mikołów i WORD Katowice!

Nasz Ośrodek Nauki Jazdy właśnie wywołał lawinę uśmiechów na twarzach kursantów, ogłaszając zakup dwóch zupełnie nowych motocykli Yamaha! A co w tym najlepszego? Są to te same modele motocykli, na których WORD Katowice będzie w tym sezonie motocyklowym (i kolejnych) przeprowadzać egzaminy praktyczne!

Kategoria A1 – Yamaha MT125

ZZaczynamy opis od małego, ale zwinnego Yamaha MT125, który jest absolutnym faworytem w kategorii A1. Ten wesoły kawałek maszyny jest wyposażony w 4-zaworowym silnik o pojemności 125 cm³, który posiada wbudowany układ zmiennych faz rozrządu VVA – to wszystko sprawia, że pędzenie ulicami staje się niezwykle przyjemne i łatwe. Zwinność tego motocykla pozwala kursantom czuć się swobodnie na drogach (a, to dzięki wbudowanemu systemowi kontroli trakcji), jednocześnie zachowując bezpieczeństwo i stabilność. Linia motocykla nie wiele odbiega od innych, cięższych maszyn. To, że kursant będzie jechał „sto dwudziestkąpiątką” zdradzają jedynie mniejsze opony — wizualnie petarda.

Kategoria A2 – Yamaha MT320

A teraz przygotujcie się na trochę więcej mocy i adrenaliny z Yamaha 320 MT! Ten mały demon jest przeznaczony dla tych, którzy już gotowi są na kategorię A2. Dwucylindrowy silnik o pojemności 321 cm³ zapewnia wysoki momento obrotowy, a przy tym wysokie osiągi – a to z pewnością przyprawi wam o uśmiech na twarz i podniesie ciśnienie adrenaliny (ale instruktor też potrafi)! Komfort jazdy zapewni Wam odwrócony widelec w układzie zawieszenia, 6 biegowa skrzynia biegów oraz zaawansowany system kontroli trakcji.

Więc kto powiedział, że przygotowanie do egzaminu musi być nudne? Tutaj zabawa zaczyna się już od pierwszych zajęć!

Chcemy Wam pokazać, że nauka jazdy na motocyklu może być równie wesoła, co bezpieczna. Dzięki tym nowym motocyklom Yamaha i naszym instruktorom kursanci będą gotowi podjąć wyzwanie!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *